SANSWISS TRACY 80 x 100cm sprchová vanička obdĺžniková, liaty mramor, biela, WAA8010004

 
 
 
 

Sprchové vaničky

SANSWISS TRACY 80 x 100cm sprchová vanička obdĺžniková, liaty mramor, biela, WAA8010004
SANSWISS TRACY 80 x 100cm sprchová vanička obdĺžniková, liaty mramor, biela, WAA8010004
 

SANSWISS TRACY 80 x 100cm sprchová vanička obdĺžniková, liaty mramor, biela, WAA8010004

Pri kúpe výrobku získavate pri nákupe nad 200,- € zľavový kupón 2% - zadajte kód pre zľavu: SanSwiss 2. Zľava platí len na výrobky SanSwiss! Tovar iných výrobcov si objednajte zvlášť.
Výrobca:SanSwiss
Kód produktu:RONAL WAA8010004
Hmotnosť: 27.0000
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 7 dní
Ušetríte: 32 %
Bežná cena: 229,20 € Vaša cena: 156,70 €

Popis produktu:

Popis

Sprchová vanička SanSwiss TRACY obdĺžniková

  • Rozmery: 800 x 1000mm
  • Výška: 30mm
  • Otvor pre sifón: 90mm
  • Materiál: liaty mramor
  • Farba: biela

Vaničkový sifón a podporné nožičky nie sú súčasťou dodávky a je potrebné ich zakúpiť samostatne, viď Príslušenstvo!

Vaničky TRACY sa môžu inštalovať priamo na podlahu, ale aj na nožičky (nie sú súčasťou dodávky a treba ich zakúpiť samostatne - viď Príslušenstvo) s obmurovaním alebo obložením. Pre obdĺžnikovú vaničku 80 x 100cm je potrebných 6ks podporných nožičiek.

Sprchovacie vaničky TRACY z umelého mramoru

Sprchové vaničky TRACY sú vyrobené z kompozitného liateho mramoru a na povrchu vybavené špeciálnou povrchovou úpravou Gelcoat z polyesterovej živice. Sú superploché, tlmia hluk a poskytujú tepelnú izoláciu. Všetky vaničky TRACY spĺňajú kritériá normy EN 14527:2006, ktorá špecifikuje požiadavky na vane a sprchové kúty. Tieto kritériá boli v testoch overené:

  • Čistiteľnosť - Povrch vaničky, ktorý prichádza do styku s vodou, je dokonale hladký, nezmáčavý a bez neprístupných rohov, ktoré by zhoršovali čistiteľnosť. Povrch je ľahko udržiavateľný.
  • Vypúšťanie vody - Všetka voda odteká z celej plochy dna vaničky až do hraničnej hodnoty povrchového napätia veľmi malých kvapiek vody.
  • Trvanlivosť čistiteľnosti - Vlastnosti materiálu vaničky a jej povrchu, ktorý prichádza do styku s vodou, umožňujú čistiteľnosť najmenej 20 rokov.
  • Stabilita dna - Pri správnej montáži stabilita dna vaničky zaručuje, že aj pri zaťažení 150kg nedôjde k žiadnej trvalej deformácii ani iným vadám, napr. trhlinám, ktoré by mali za následok nesprávnu funkciu vypúšťania vody.
  • Odolnosť voči chemikáliám - Pri skúškach sa preukázala odolnosť vaničky proti stanoveným chemikáliám a farbiacim prostriedkom.
  • Odolnosť voči zmenám teploty - Vanička bola podrobená testom, kde sa v 100 nepretržitých cykloch striedavo púšťala do vaničky voda s teplotou 75°C a 14°C. Pri skúšaní neboli zistené žiadne známky deformácie ani iných vád (napr.popraskanie).

Sprchové vaničky SanSwiss - RADOSŤ ZO SPRCHOVANIA

Ploché vaničky SanSwiss z vyrábané z kvalitného liateho mramoru uspokoja všetky vaše požiadavky na funkčnosť a komfort pri sprchovaní. Vaničky majú výrazný priamočiary dizajn a sifón s vysokou prietočnosťou. S vaničkami SanSwiss budete môcť mať dlhodobé potešenie zo sprchovania.

Príslušenstvo


Na stiahnutie


Príslušenstvo


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia