SANSWISS TRACY 80cm sprchová vanička štvorcová, liaty mramor, biela, WAQ080004

 
 
 
 

Sprchové vaničky

SANSWISS TRACY 80cm sprchová vanička štvorcová, liaty mramor, biela, WAQ080004
SANSWISS TRACY 80cm sprchová vanička štvorcová, liaty mramor, biela, WAQ080004
 

SANSWISS TRACY 80cm sprchová vanička štvorcová, liaty mramor, biela, WAQ080004

Pri kúpe tohto výrobku získavate pri platbe vopred (bankovým prevodom) zľavový kupón 3% - zadajte kód pre zľavu: SanSwiss 3. Zľava platí len na výrobky SanSwiss! Tovar iných výrobcov si objednajte zvlášť.
Výrobca:SanSwiss
Kód produktu:RONAL WAQ080004
Hmotnosť: 24.0000
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 7 dní
Ušetríte: 20 %
Bežná cena: 177,60 € Vaša cena: 142,00 €

Popis produktu:

Popis

Sprchová vanička SanSwiss TRACY štvorcová

 • Rozmery: 800 x 800mm
 • Výška: 30mm
 • Otvor pre sifón: 90mm
 • Materiál: liaty mramor
 • Farba: biela

Vaničky TRACY sa môžu inštalovať priamo na podlahu, ale aj na nožičky (nie sú súčasťou dodávky a treba ich zakúpiť samostatne - viď Príslušenstvo) s použitím krycích panelov, alebo s obmurovaním a obložením.

Vaničkový sifón, podporné nožičky a krycie panely nie sú súčasťou dodávky a je potrebné ich zakúpiť samostatne, viď Príslušenstvo!

Sprchovacie vaničky TRACY z umelého mramoru

Sprchové vaničky TRACY sú vyrobené z kompozitného liateho mramoru a na povrchu vybavené špeciálnou povrchovou úpravou Gelcoat z polyesterovej živice. Sú superploché, tlmia hluk a poskytujú tepelnú izoláciu. Všetky vaničky TRACY spĺňajú kritériá normy EN 14527:2006, ktorá špecifikuje požiadavky na vane a sprchové kúty. Tieto kritériá boli v testoch overené:

 • Čistiteľnosť - Povrch vaničky, ktorý prichádza do styku s vodou, je dokonale hladký, nezmáčavý a bez neprístupných rohov, ktoré by zhoršovali čistiteľnosť. Povrch je ľahko udržiavateľný.
 • Vypúšťanie vody - Všetka voda odteká z celej plochy dna vaničky až do hraničnej hodnoty povrchového napätia veľmi malých kvapiek vody.
 • Trvanlivosť čistiteľnosti - Vlastnosti materiálu vaničky a jej povrchu, ktorý prichádza do styku s vodou, umožňujú čistiteľnosť najmenej 20 rokov.
 • Stabilita dna - Pri správnej montáži stabilita dna vaničky zaručuje, že aj pri zaťažení 150kg nedôjde k žiadnej trvalej deformácii ani iným vadám, napr. trhlinám, ktoré by mali za následok nesprávnu funkciu vypúšťania vody.
 • Odolnosť voči chemikáliám - Pri skúškach sa preukázala odolnosť vaničky proti stanoveným chemikáliám a farbiacim prostriedkom.
 • Odolnosť voči zmenám teploty - Vanička bola podrobená testom, kde sa v 100 nepretržitých cykloch striedavo púšťala do vaničky voda s teplotou 75°C a 14°C. Pri skúšaní neboli zistené žiadne známky deformácie ani iných vád (napr.popraskanie).

Sprchové vaničky SanSwiss - RADOSŤ ZO SPRCHOVANIA

Ploché vaničky SanSwiss z vyrábané z kvalitného liateho mramoru uspokoja všetky vaše požiadavky na funkčnosť a komfort pri sprchovaní. Vaničky majú výrazný priamočiary dizajn a sifón s vysokou prietočnosťou. S vaničkami SanSwiss budete môcť mať dlhodobé potešenie zo sprchovania.

Príslušenstvo


Na stiahnutie


Príslušenstvo


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia