ROLTECHNIK FLAT KVADRO 150 x 75cm sprchová vanička obdĺžniková dlhá, akrylát, 8000243

 
 
 
 

Sprchové vaničky

ROLTECHNIK FLAT KVADRO 150 x 75cm sprchová vanička obdĺžniková dlhá, akrylát, 8000243

Výrobca:Roltechnik
Kód produktu:RTECH 8000243
Hmotnosť: 26.0000
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 7 dní
Ušetríte: 27 %
Bežná cena: 313,20 € Vaša cena: 228,64 €

Popis produktu:

Popis

Nízka sprchovacia vanička akrylátová Roltechnik FLAT KVADRO obdĺžniková

Znížená extrémne dlhá sprchová vanička z akrylátu, hranatá.

  • Rozmery: 1500 x 750 x 60mm
  • Otvor pre sifón: Ø90mm

Akrylátové vaničky FLAT je možné zabudovať priamo na podlahu. V prípade, že vaničku chcete osadiť na nožičky, odporúčame použiť sadu nožičiek k akrylátovým vaničkám. Táto sada obsahuje 5 ks nastaviteľných nožičiek (pomocou ktorých jednoducho vyrovnáte vaničku do roviny) a sadu úchytov (k pripevneniu vaničky o stenu).

Pozor! Sifón, podperné nožičky a čelný krycí panel nie sú zahrnuté v cene vaničky a nie sú súčasťou dodávky. Tieto, aj ďalšie doplnky je možné dokúpiť samostatne. Viď Príslušenstvo.

Technicky precízna nízka vanička s jednoduchou inštaláciou aj údržbou si získala veľkú obľubu u zákazníkov. Prednosťou je možnosť inštalácie priamo na podlahu alebo aj na podmurovanie. Táto veľkoformátová vanička je ideálnou náhradou za vaňu do bytového jadra.

Sprchovacie vaničky z akrylátu vám poskytujú veľkú variabilitu, takže pre vami zvolený sprchovací kút ľahko nájdete tú pravú. Kvalita, jednoduchá inštalácia, odolnosť a nosnosť sprchovacích vaničiek z akrylátu už uspokojila obrovské množstvo súčasných vlastníkov.

Odolné štvrťkruhové, štvorcové alebo obdĺžnikové sprchovacie vaničky Roltechnik sú vyrobené z pevného čisto bieleho akrylátu, ktorý je vystužený sklolaminátovou vrstvou. Akrylátový povrch je odolný všetkým bežným chemikáliám. Vaničky do sprchy sú navrhnuté v čistej línii a skvele padnú do každej modernej kúpeľne.

Príslušenstvo


Na stiahnutie


Príslušenstvo


 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia