RIHO BASEL 140 x 100cm sprchová vanička obdĺžniková, akrylát, model 434

 
 
 
 

Sprchové vaničky

RIHO BASEL 140 x 100cm sprchová vanička obdĺžniková, akrylát, model 434

Výrobca:Riho
Kód produktu:RIHO DC38
Hmotnosť: 0.0000
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 7 dní
Ušetríte: 21 %
Bežná cena: 360,00 € Vaša cena: 284,40 €

Popis produktu:

Popis

Nízka sprchová vanička Riho BASEL 140x100 obdĺžniková

  • Rozmery: 1400 x 1000mm
  • Výška: 45mm
  • Hĺbka: 13mm (vanička sa postupne zvažuje k odtoku - hĺbka je udávaná maximálna pri odtoku)
  • Materiál: akrylát
  • Farba: biela / biela krytka sifónu

Vanička je dodávaná so špeciálnym sifónom v cene vaničky.

Vaničky BASEL môžu byť vďaka svojej malej výške a samonosnej konštrukcii inštalované priamo uložením na už obloženú podlahu, alebo aj úplne bezbariérovo - zapustením do podlahy. Inou možnosťou je inštalácia s nožičkami s následným obmurovaním, alebo obložením. Nožičky nie sú súčasťou dodávky a je ich potrebné zakúpiť samostatne, viď Príslušenstvo.

Akrylátové sprchovacie vaničky Riho Basel

Dizajn vaničky vyniká svojim elegantným štýlom. Jednoliaty povrch vám dodá pocit bezpečia a istoty. Funkčná plocha vaničky je bezokrajová, iba s vyspádovaním k odpadu.

Obdĺžnikové a štvorcové vaničky sú dodávané v 11 základných rozmeroch. Najlepší spôsob ako sa presvedčiť o kvalite RIHO sprchových
vaničiek - vstúpiť a vyskúšať.

Sú ideálne pre výstavbu veľkých rozmerov spŕch, v ťažkých priestorových situáciách, nikách a pri plánovaní bezbariérových kúpeľní. Rovné sprchovej vaničky sú ideálne pre bezbariérové ​​inštalácie - ako aj pre renováciu starých stavieb, vzhľadom k nízkej konštrukčnej výške a špeciálnemu odtokovému systému sú tou správnou voľbou.

Okrem toho sú sprchové vaničky RIHO ľahké a teplotne odolné, stabilné, pevné a majú vysokú a trvalú tvarovú stálosť. RIHO sprchové vaničky sú ultraploché vaničky, ktoré sú ideálne pre vaše riešenie kúpeľní. Naše výrobky nájdu svoje miesto v každej kúpeľni. Tieto vaničky sú vďaka svojej nízkej hĺbke obzvlášť ploché.

Príslušenstvo


Na stiahnutie


Príslušenstvo


 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia